| lyke a întrebat:

Am de facut un proiect in Powerpoint la biologie, cu titlul "Jungla", la proiect am facut ceva ceva la el, dar nu gasesc o incheiere.Cine imi da un sfat, imi sugereaza cineva primeste funda, bineinteles cea mai buna idee.

2 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Pai pentru sfarsit ar fi frumos sa o descrii, la ce foloseste ea, cateva animale care locuiesc acolo.Succes.

| DoraDora17 a răspuns:

Ai putea sa scrii ca toate junglile din toata lumea trebuie protejate si ca ar trebui sa se opreasca vanatoarea/ capturarea de animale salbatice...NU STIU! Dupa ideea asta poti sa mai dezvolti si in ultimul slide poti sa pui o poza mare cu o jungla "neatinsa" si cu alta cu copaci taiati, etc...
Sper ca te-am ajutat! Dar n-am prea avut inspiratie, nu cred ca imi vei da funda sad insa totusi ma bucur ca te-am putut ajuta happy
O zi buna!