| lyke a întrebat:

Deci am de facut un proiect cu niste colegi la Biologie, si ne-am decis ca eu sa fac proiect in PowerPoint.
Si nu stiu cu ce sa incep, deci imi trebuie un inceput, apoi voi spune cate ceva despre animale/plante si o incheiere.
Dar am nevoie de un inceput si nu stiu cum sa fac. dati. mi o idee sau un sfat va rog.

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Crezi ca-ti poate sugera careva o idee de inceput daca ai uitat, in cuprisul intrebarii, sa mentionezi titlul proiectului? --- crezi ca e vreo "mama Omida" pe aici ca sa ghiceasca?

| cornel13 a răspuns:

Primul slide(pagina) pune numele proiectului si o poza mare sau mai multe mai mici si dupa dupa aceasta pagina incepi cu informatile.

| lyke explică:

Scz allesia am uitat de titlul:: Titlul esti "Jungla"

| andreipanna a răspuns:

Biologia e stiinta vietii... un mic nceputbig grin