| lyke a întrebat:

Deci am de facut un proiect in powepoint la biologie cu titlul "Jungla". Proiectul cam 90% l-am facut imi mai trebuie o incheiere.In cuprins m-a pus poze cu animale, pasari etc...Acum pe final va rog sa imi da. ti un sfat ce as putea sa pun la sfarsit, o idee, un sfat, raman dator, FUNDITA cea/cel mai bun(a) sfat/idee

1 răspuns:
| Nike008 a răspuns:

La final ai putea sai scrii cuprinsul bibligrafia de unde ai luat informatiile, doar o ideebig grin