| XxAngelVampireXx a întrebat:

Am nopti in care chiar nu pot sa dorm! Cum sa adorm? Lol big grin

6 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Stai linistita, nu te mai gandi la nimic si nu te mai intoarce prin pat. Incearca, la mine functioneaza.winking

| BlueR a răspuns:

Sa omori tantarii cumva. Daca nu tantarii sunt problema, nu stiu sigur. Am aceeasi problema. Pune niste muzica inainte sa te culci.

| eu17 a răspuns:

E o problema asta insomniile nu sunt deloc ok, si eu am trecut prin asta, dar mi-am revenit. eu incepusem sa fac exercitii fizice pe zi pentru a ajuge la un grad ridicat de oboseala. apoi am inceput sa citesc pana adormeam. am cam dat rezultate plus un pahar cu lapte cald. o seara buna!

| XxAngelVampireXx explică:

Problema e ca nu dorm dupa masa si chiar vin si obosita.Dar cand ma asez in pat brusc nu imi mai e somn!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... bea o cana cu ceai de tei sau un pahar de lapte cald.
Sau obosestete si noaptea ai sa dormi ca un ingeras ohappy
Deci, fara stres, fara cafea in exces, cina usoara, multa miscare si vezi ce iese. wave
Pa - pa :*.

| CurlyMada a răspuns:

Nu mai dormi dupa amiaza. incearca sa ai o activitate care te solicita