| anonim_4396 a întrebat:

Am o maaaaaaaare problema! Dupa cateva zile dupa nunta fratelui meu, cumnatiac mea draga l-a adus pe fratele ei si pe inca un baiat care sta la ei...etc.si ei au stat cam 1 saptamana la mine si i-am cunoscut.Eu m-am cam atasat de acel baiat si sunt cam grasuta si nu cred ca ii place de mine.Cand am mers la cinematograf a vrut sa stea langa mine. mi-a mai luat de multe ori apararea in fata fratelui sotiei fratelui meu, si cand am mers la market a spus sa vin cu el sa-si ia o bere dar fratele sotiei fratelui meu(alex)a spus ca vine si el dar el a sp sa merg doar eu cu el.si cand am mers la un alt market cand ieseam de la casiere s-a oprit si a luat un pachet de durex si a spus "facem niste planuri diseara"si a parut foarte serios si le-a pus la loc dupa ce i-am spus eu, iar ultima faza a fost in camera mea unde a spus vrei sa te culci cu noi(aidk alex era pe pat, iar el a vrut jos si a spus cumva cu el)ce credeti? dar intr-un joc am spus ca-l plac 0, 0001% iar el la fel. funda+vot! P. S.:Eu am 13 ani iar el 13 si 7 luni.

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Superb - avea si el par

| jadir a răspuns:

Ia tu tauru de coarne, vezi ce iese la urma urmei ce pierzi?

| BlkDrmm a răspuns:

E mare acel baiat?
Nu este bine sa intrii in astfel de "probleme", pe urma nu sti cum sa mai iesi.
Ciudata faza cu durexuthinking
Eu zic mai intai sa.l analizezi si sa-i vezi intentiile. Poate chiar te place cu adevarat sau doar vrea sa rada de tine.
Bafta!kiss

| Georgicutza98 a răspuns:

Sincer! Nu te complika. Durex? Aolooo!