| anonim_4396 a întrebat:

Buna:*! deci sa incep imi place de un baiat din clasa fratelui meuhappydar nu stiu daca si el ma place... de fiecare data cand ma vede se uita la mine cam insistentlaughingazi cand am mers sa imi salut fratele era si el langa si colega mea mi-a spus dupa ce am plecat de acolo k acel baiat de care imi place se tot uita la minelove struckchiar si fratele meu mi-a spus ca ma place dar nu stiu daca a zis-o la misto sau nuthinking ce parere aveti? (daca am ceva greseli prin text iertati-ma deoarece m-am grabit)

Răspuns Câştigător
| UnBaiatFrumos a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu el. sau daca vrei neaparat sa stii pune-l pe fratele tau sa-l intrebe. dar rasp. sa fie serios. Sper ca te-am ajutat. Funda? xD

7 răspunsuri:
| PisicaRoz a răspuns:

Va multumesc tuturor de sfaturi iar daca cineva mai are vreun sfat sa nu ezite sa mi-l spuna deoarece poate ma va ajuta si mai mult:*multumesc din sufletlove struck

Răspuns utilizator avertizat
| flo97 a răspuns:

Eu zic ca te place si ar trebui sa-i spui (intre 4 ochi) ce simti pentru elwinking

| PisicaRoz a răspuns (pentru flo97):

I-as spune dar cand il vad ma inrosesc toata si nu mai pot sa zic nimic sad

Răspuns utilizator avertizat
| flo97 a răspuns (pentru PisicaRoz):

Chiar nu mai poti vorbi deloc?happy incearca totusi ca nu mori...sau intreaba-l simplu daca te place(sau il poti ruga pe fratele tau sa il intrebe)