| Eu_3289 a întrebat:

Cine e chuck norris asta? FUNDA

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Un actor care joaca in filme de actiune, foarte cunoscut de altfel si care mereu ii bate pe baietii rai big grin

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Este un actor care joacă în filme de acțiune.
http://www.topyaps.com/wp-content/uploads/2010/12/chuck_norris.jpg

| rolfenstein a răspuns:

Este un actor de filme.

| niku93 a răspuns:

N-are rost sa iti spunem.ai trait degeaba oricum daca nu il stii pe chuck norristongue

| Georgia_1376 a răspuns:

Este un actor expert in arte martiale

| hek123 a răspuns:

Chuck norris este un actor care joaca in filmele de actiune si e foarte puternic e recunoscut pe facebook si exista tot felul de laude de genul''chuck norris s-a nascut intr-o cabana construita de el '' sau ''chuck norris a scris cu radiera la bac si a luat nota 10 '' exista si site-uri cu el in care sunt poze si astfel de laude dar uni ca mine considera aceste laude ca niste glume dar cel mai important detaliu este ca chuck norris a fost invis de bruce lee cand am vazut videoclipul am fost foarte uimit dar bruce lee a murit intr-un film si fiul lui la fel dar bruce lee candva chiar a fost caratist chuck norris inca mai traieste si e un actor renumit are 75 de ani sper c ti-am fost de ajutor funda!