| G2225hda a întrebat:

Cine a fost Chuck Norris?

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

N-a fost, mai! Mai este inca; n-a murit. Da si tu un amarat de search pe Google si o sa afli, ca nu e mare inginerie.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Salutare!

Chuck Norris (n. 10 martie 1940 Ryan, Oklahoma, SUA) este un actor, expert în arte marțiale și personalitate media american. După ce a servit în Forțele Aeriene americane, el a devenit un foarte popular expert în arte marțiale și și-a fondat propria școală numită Chun Kuk Do. A început să devină cunoscut de prin anii '60, iar ulterior a jucat în filme cu Bruce Lee, după care au urmat și alte filme importante. El este un devotat conservator și creștin scriind câteva cărți pe tema creștinismului.

Sărbători Fericite!

| OhGodWhy a răspuns:

Alfa si Omega

| Andrei7520152 a răspuns:

Este o legenda urbana. Se spune multe, dar nici nu se stie sigur daca a existat vreodata acest 'Chuck Norris'.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei7520152):

Este o gluma nereusita sau tu chiar vorbeai serios?

| Andrei7520152 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ce crezi? laughing

vorbeam foarte serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What? asta e nesimtire crasa!
A pasit prima data pe apa, Isus luand lectii de la el.
Primul pe luna! ca sa se asigure ca solul este stabil.
Primul soldat care nu si-a reincarcat armele in timp ce tragea in inamici.
Primul care pune piper pe sandwich si sare pe masa.
Primul care a jucat metin fara hack!
Deja, ma apuca dracii, hai sanatate!

| Liliana1981 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing))))) tare de tot!

| G2225hda explică (pentru anonim_4396):

CE? a pasit primul pe apa? Daca taceai filozof ramneai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chuck Norris a fost campion mondial la Karate, actor, scriitor, regizor (mai putin),... Am citit cateva carti scrise de el, daca vrei poti sa cauti „Puterea secreta a sinelui"- e una din cartile mele preferate

| StefaniaM a răspuns:

Unu' cu mutra de boss, care se crede Gigi Becali[un bou-bio].Vad ca ai un raspuns care iti zice cine ii.Eu cred ca-i un tip ciudat

| ZeHelp a răspuns:

Chuck Norris este aerul pe care-l respiri.

| UzzY475 a răspuns:

Chuck norris a fost un copil care s-a nascut intr-o cabana construita de el... A fost pe marte. de accea nu exista viata acolo.