| Anonymus3000 a întrebat:

Cum as putea deveni mai energic, plin de viata, mai agitat? Cu energizante ar merge? Dar am inteles ca nu sunt bune pentru copii.

6 răspunsuri:
| Agnes00 a răspuns:

Ai putea sa incerci medicamente naturiste. Energizantele au pipi de taur.

| LifeInPink a răspuns:

Poi daca nici cand esti copil nu ai energie, ce mai faci mai tarziu?
Mananca ciocolata neagra

| bibigaby a răspuns:

Nu sunt bune energizantele dar tu daca o sa stai jos normal ca nu o sa ai energie incearca sa te agiti si o sa ai! funda?

| Altair92 a răspuns:

Poti sa iei glucozatongue

| mEr a răspuns:

Pai ce sa zic numai energizantele si cafeaua is singurele solutzii

| ColT a răspuns:

Energizantele nu sunt bune pentru toti nu numai pentru copii. incearca sa dormi mai mult pentru energie, iar starea de spirit t-eu schimbi singur happy