| AvalohAlyn a întrebat:

Cum sa fac sa fiu mai energic? Desi dorm suficient ma simt cam obosit cateodata ziua.Ce ar putea sa imi ofere un boost de energie in afara de cafea si energizante ca nu am voie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ia niste suplimente alimentare de genul Tonotil, vitamina D, B-uri si dormi la orele recomandate.

| aXy99 a răspuns:

Mananci sanatos? Bogat in carbohidrati complecsi, in vitamine si minerale, in grasimi nesaturate, in proteine?

| Donsavas a răspuns:

O ocupație. Creierul este energic cand e ocupat.

| aimullah123 a răspuns:

Sa scapi de depresie/anxietate. Cat timp le ai o sa te simti obosit sad