| Toma12456 a întrebat:

Sal TPU. Maine merg in excursie cu autobuzul. Ideea este urmatoarea: voi ce faceti cand mergeti cu autobuzul mai multe ore?

7 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Iti iei mp3-ul,sau castile si asculti muzica. Cumperi niste reviste... Stai cu colegii si faci glume. Faceti niste karaoke... happy sper ca te-am ajutat!

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Citesc din reviste, ma joc pe telefon, ascult muzica, povestesc cu "colegul" de autocar...

| KenVyQ a răspuns:

Asculti muzica, citesti ceva, mai stai pe telefon, interactionezi cu colegul....mananci ceva daca ai

| lifeonlyforlove a răspuns:

Imi cumapr chipsuri, prajituri, etc. ascult muzica, ma joc intelefon sau laptop, dar cel mai bine e sa te relaxezi si sa vb cu cel mai bun prieten/prietena si in general cu lumea din autocar. eu personal ador sa stau in autocar mult)

| Arl34 a răspuns:

Salut,uite eu ma joc pe telefon,mananc,vorbesc la telefonlaughing,citesc reviste pe placul meu,ascult muzica in casti,ma culc,vorbesc cu colegul de scaun,ma uit pe geam la priveliste(ma relaxez facand asta),intru pe net la telefon si intru pe mess,facebook, pe siteuri, clar si pe TPU(am cont vechi si nu mai stiu parola), ma mai uit la ceas sa vad cat timp mai e pana ajungem la destinatie, si chestii de genul... Sper ca te-am ajutat. Drum bun si sa nu te plictisesti.laughing

| ilovejdm a răspuns:

Iti poti lua langa tine un prieten bun cu care sa poti povesti.

| Tudor_Plop_George_Tudor_1997 a răspuns:

Pai,cat nu e invatatoarea atenta, pui pe unu sa te filmeze si faceti harlem shake.Cand ajungeti acasa puneti pe youtube, se mai poate sa iti tragi inainte sa mergi multe jocuri extra-tari, sa te mandresti cu ele.Sa iti faci prietene, sa spui glume la colegi si sa iti cumperi wi-fi acolo pentru a intra pe youtube etc., si scornesti minciuni ca ai facut asta si ii rogi pe ei mai buni prieteni sa ii faca pe ceilalti sa te creada. Sper ca te-am ajutat.Plz funda!