| Askaw0w a întrebat:

Sall all...
Am o problema cu windows...
Am windows xp...si vreau sa imi bag windows 7.Deci..il instalez. la Copiring files windows se incarca imd...
si la celalante...si cand apare acea imagine cu steguletu alaaa rosu, portocaliu etc. se blocheaza la un moment dat si se da restart.Am format tot si C si D tot nu merge straight face De la ce este?
Si cum pot rezolva?
MULTUMESC!
OFER: Funda + Voturi

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

E normal sa isi deaun restart dupa ce apare acel stegulet, dupa restartare ar trebui sa iti apara configurarea windowsului.
Ce sistem ai ca poate nu iti suporta decat maxim XP?