| Askaw0w a întrebat:

Sall all!
Am o problema cu PC!
Deci: il deschid... stau cam o ora pe el (minim 5-6 programe on) si incepe sa se auda un tzzz tzzz tzzz la unitate... prima oara se blocheaza, dupacare se stinge ca si cand l-ai scoate din priza straight face
Nu este de la windows! l-am reinstalat de vreo 3-4 ori straight face
Va rog ajutati-ma!
Ce trebuie sa fac sa nu mai faca asa?
Cum pot rezolva?
Multumesc!
Ofer: Funda + Voturi
URGENT!

Răspuns Câştigător
| danyelo2000 a răspuns:

Costa in 20-35 lei si surubelu ala e cam pin spate nu stiu exact sa-ti explic! duo aculo si sigur iti va merge(duo la cineva mai bun)

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Pot fi nenumarate cauze mai bine du-l la service sau cheama pe cineva care se pricepe la partea de hardware, succes.

| Askaw0w explică:

Mersi... Bafta

| danyelo2000 a răspuns:

Este de la o chestie in unitate nu stiu cum se numeste dar cand ia sarit un "surubel" se aude cum spui tu! du unitatea la reparat si sigur nu o sa mai faca asa!

| Askaw0w explică (pentru danyelo2000):

Pai l-am dus odata la curatat dar nu mi-a zis nimic dar fraier eu ca n-am intrebat.o sa-i zic lu` tata. dar surubelu` alaa mai exact pe unde e? =]
App... ultima oara cand l-am dus acoloo...l-am dus sa mi-l curete pedinauntru.ca am crezut ca de la aia e.dar mnaa
acum alta intrebare cat ma costa?

| danyelo2000 a răspuns (pentru Askaw0w):

Costa in 20-35 lei si surubelu ala e cam pin spate nu stiu exact sa-ti explic! duo aculo si sigur iti va merge(duo la cineva mai bun)