| IllIIllll a întrebat:

Sall all! spuneti mi va rog de ce am nev pentru a construi un avion sau elicopter dinasta mai mic. si cum ar trebui sa fac?big grin FUNDA (chiar sa se ridicebig grin)

2 răspunsuri:
| SkyIsTheLimit a răspuns:

Sunt foarte multe forumuri pentru modelisti happy nu este asa usor
mai bine il iei gata facut

| IllIIllll explică (pentru SkyIsTheLimit):

Si eu as vrea sa l iau gata facut. dar costa prea mult. si trebuie sa l duc la scoalasad dar sa fie facut de minehappy daca poti sa mi zici ceva forumuri, te rog?big grin