| fayroBoy a întrebat:

Sall.Am windows xp si am descarcat nero start smart 7 si intru eu la nero express dau ad aleg folderul save apoi imi mai apare sam ai aleg ceva eu dau cancel apoi dau next si burn cand am dat burn mi-a aparut un patrat unde scria jos image si in dreapta save dau la D si save imi arata ca se pune jocu pe dvd dar de fapt nu s-a pus si la fel face si cand intru la nero burning rom si aica care v-am spus eu ca scrie image e iso. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| baiatuucupizzza a răspuns:

Trebuie sa faci o imagine prin care ti se deschide intra la nero si cauti image recorder si cauti imaginea apoi ii dai burn si intr-un dreptunghi iti arata image recorder iar tu alegi dvd/-rom tau

1 răspuns:
| DanyXhell a răspuns:

Intrii in Nero, make dvd/cd > add folder > Next > Viteza 4x. Burn. O sa iti reuseasca.happy