| RaR a întrebat:

Sall, cand eram mai mic unu mi-a spus sa-i trag un pumn, i-am dat si dupa care cica suna la politie dar defapta era o sonerie ca si cum ai fi sunat la politie si la urma zicea ca o sa trimitem un echipaj in zona. Daca stie cineva unde as putea so gasesc. Funda

3 răspunsuri:
| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Si eu o caut de mult mai avea un prieten de al meu o sonerie zicea:Alo, ce faci ma, tea batut, tea batut rau ma? Unde esti tu acum, acum acum unde esti? Bine hai ca vin cu 20 de inji sa vezi ce omor ii trag. Dar nu am gasit-o crying.

| TeenageGirl a răspuns:

Nu prea iti inteleg poveste straight face

| coco514 a răspuns:

Fisierulmeu.ro