| BluX a întrebat:

Mai demult mi sa furat un iphone si eram cu o colega si mi-a spus sa sun la politie. am sunat si a venit un echipaj sa ii caute si nu au gasit nimic.In fine faza e ca lau gasit pe ala care mi-a furat telefonul si acum trebuie sa merg la tribunal. Ce intrebari o sa imi puna acolo? O sa fiu fata in fata cu el? O sa vorbesc cu el?
mai pe scurt: ce o sa trebuiasca sa fac la tribunaal

2 răspunsuri:
| IngerAlb a răspuns:

Te va intrebe cum l-ai pierdut, cand s-a intamplat.Nu cred ca vei vorbi cu el.

| GabiStory a răspuns:

Pai lui ii va pune intrebari si tu cred ca doar privesti dar cel mai probabil iti vei primi inapoi iponu si ala va sta cateva luni la mititica laughing Funda?