| HermioneLove a întrebat:

Sall! ce planuri aveti pentru aceasta vacanta de paste?

36 răspunsuri:
| KevinAnthony a răspuns:

Fiind doar un copil, nu mi-am făcut planuri mari pentru această vacanţă de Paşte. Însă m-am gândit ca vacanţa aceasta să-mi perfecţionez cunoştinţele mele de limba română, engleză şi franceză.

| Niiiicu a răspuns:

Pe acasa, la pc, la biserica, la distractie si soare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Am vazut in numele tau iully. Te cheama Iulia? Si pe mine la fel!
2.As vrea sa-mi perfectionez cunostintele la mate, sa merg la bunici si sa ma relaxez.
Tu?

| HermioneLove explică (pentru anonim_4396):

Da Iulia ma cheama dar prescurtare ii Iully asa imi zic toti!big grin tare ca si pe tine te cheama Iulia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie imi zic Iully!
Tare!

| HermioneLove explică (pentru anonim_4396):

Imi dai idul tau de mess?:* puppy dog eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Pai.....cati ai?
Poate esti mai mare decat mine!
Hristos a inviat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cati ani ai?

| HermioneLove explică (pentru anonim_4396):

Adevarat a inviat! pai iti zic pe privat prin mesaj ca nu vreau sa-mi fac varsta publica nici id-ul de mess! iti las un mesaj ok?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Ok
astept!

| HermioneLove explică (pentru anonim_4396):

Ti-am dat mesaj ai primit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Da!
dar tu pe ale mele?

| HermioneLove explică (pentru anonim_4396):

Nu... daca esti membru junior nu poti da mesaje trebuie sa ai 10 ile logare si cel putin 100 de raspunsuri!

| HermioneLove explică (pentru HermioneLove):

10 zile*

| HermioneLove explică (pentru HermioneLove):

Daca vrei poti sa-mi zici aici messul tau sau varsta daca vrei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Aaaaa...
te intrebam de unde esti

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Am 10 ani
messul nu-l zic ca nu vreau sa-l stie toata lumea.

| HermioneLove explică (pentru anonim_4396):

Din Oradea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Aaaaa...
Eu din Bucuresti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Hai sa mai vb asa pe TPU

| HermioneLove explică (pentru anonim_4396):

Aaa! daca vrei poti sa-mi dai tu cerere la id-ul de mess pe care ti l-am dat prin mesaj privat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ex. ce suc iti place cel mai mult?

| HermioneLove explică (pentru anonim_4396):

Ok!

| HermioneLove explică (pentru anonim_4396):

Pai mai nu prea ma dau in vant dupa sucuri, imi place lipton, nestea si un pic pepsi tie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Ok ce?
mai vb pe TPU?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Pai...nici eu dar imi place sprite-ul

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Care e materia ta preferata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Mie imi place mate si engleza tie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HermioneLove):

Mai vorbim si maine, ok?
Eu nu mai intru azi!

| HermioneLove explică:

Pai eu in aceasta vacanta am mers la biserica(si inca mai merg), am vopsit oua, stau cu familia, rudele si prietenii, pe calculator, TPU, facebook, mess ma duc in sat, de facut temele(mai am doar putin la engleza)si in principiu cam atat! bye! happy

| dianaaaaax a răspuns:

La tară, calculator, la tv cu cracii în suslaughing).:*

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Dragoste si sex, pupaturi... glumesc. pai... calculator all day long, fitness, dormit si cam atat. aaaa si sa nu uit mancarea

| Innocentgirllove a răspuns:

Avand in vedere ca am inceput liceul in aceasta vacanta imi voi petrece timpul cu noii mei prieteni cat si cu cei vechi..sunt singura acasa asa ca imi fac de cap pana seara pe la 11..ies prin parc ma duc la cumparaturi pentru paste la coafor desigur la biserica. voi incerca sa petrec cat mai putin timp la calculator in zilele insorite si cam atat tu?

| viorel70 a răspuns:

PClaughing), timp petrecut cu prietenii, familia, iubita
Facebook, mess, biserica.
excursi munte, mare big grin cam atit fac eu in vacanta de paste big grin

| LoyCE000 a răspuns:

A, deci a inceput vacanta.

| daniellito22 a răspuns:

Singur acasa...sa vedem ce-o iesi