| ktyi a întrebat:

Cum e in vacanta? :d Ce planuri aveti de paste? >:

8 răspunsuri:
| ??q???? a răspuns:

E fainut.Am zis cumva fainut? E ultima vacanta inainte de examencrying((((((((((((((

| ktyi explică (pentru ??q????):

Fir`ar ele de examene crying((! Ms k mi-ai adus aminte de ele phbbbbt laughing

| ??q???? a răspuns (pentru ktyi):

Pana atunci:Mama do the hump lalala partylaughing))

| Dan1989P a răspuns:

Buna.In vacanta este foarte placut si relaxant cum ar trebui sa fie fiecare vacanta.Am un singur plan.Sa stau cu toata familia mea la tara, sa petrecem timpul impreuna si sa ne simtim bine.

| CamiiBăă a răspuns:

Vacanta e super:am mai mult timp liber, fac ce vreau si nu fac teme.De Paste vreau sa imi invit rudele, sa spargem oua si sa ne distram.

| ktyi explică (pentru CamiiBăă):

winking Iti uraz un paste fericit

| ktyi explică (pentru CamiiBăă):

Urez* laughing

| CamiiBăă a răspuns (pentru ktyi):

Multumesc! Si eu iti urez un Paste fericit! Visele sa ti se implineasca si tot ce vrei tu :*. Si am inteles ce ai vrut sa scrii oh go on laughing