| anonim_4396 a întrebat:

Mai este aproximativ o luna si ceva pana la Paste si pana la vacanta de Paste
Voi ce planuri aveti pentru acea perioada?
happy
Eu o sa stau acasa pe Facebook, o sa dorm si o sa mananc happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un city break ceva

| GoldenZenith a răspuns:

Probabil o sa mor. De plictiseala sau altele.

Dpdv religios, respect si imi plac sarbatorile.

Din alte puncte de vedere urasc tot ceea ce inseamna Craciun, Paste etc.

O sa fac probabil ce faci si tu. Sau ma duc pe Marte. Vii si tu?

| DanielDanny a răspuns:

Chiar nu ai si tu niste hobby-uri? Mie imi place sa desenez si pictez! O ora pe zi nu strica sa faci ceva frumos si productiv, mai ales in vacante! Cand am citit intrebarea ta era ca si cand ma uitam la stiri ceva de genu, nici nu a inceput postul pastelui ca apar stiri despre mieii, oua rosii si meniul de paste...

| oFataAnonimaa a răspuns:

Nu stiu, cred ca voi sta in casa facand nimic laughing

| ImperialHTC a răspuns:

Și eu o sa fac la fel e cea mai buna idee. Fundiță

Întrebări recente