| NothingImportant200 a întrebat:

Sall! Ce telefon cu touch screen imi recomandati? Vreau unul fara abonament, dar sa nu depaseasca 5 mil!

11 răspunsuri:
| Lollidella a răspuns:

Samsung star love struck e foarte frumos si o sa mi`l iau si eu curand love struck

| Bondarel99 a răspuns:

Samsung s5230

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Pai. un Samsung corby, e calumea, da e mai scump thinking

| cяιss a răspuns:

Acest Samsung gt-5230 sau Samsung star.
nu stiu de ce va incanta asa de mult.multi colegi de-ai mei au avut
si se plangeau de el.
se strica repede touch-ul
deci.nu stiu ce sa spun cu privire la el

| mihu_7979 a răspuns:

Pai... Samsung star. mrg are o prietena de 2 ani. atunci nu aparusse in Romania dar era in alta tara...big grin dar vezi ca nu e numai 5 milioane. e vreo 6 si ceva, 7 in mare! tonguetonguewinking

| kymy a răspuns:

Samsunsg gt-5230

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung S5230.este mai bun ca Lg Kookie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmote cute e 3 mil 7 sute, mai e LG kp502 la 5 mil fix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da n8

| alecsutza12 a răspuns:

Samsung C3510 Genoa, Samsung S5230 Star, Samsung S3370

| ALX_9171 a răspuns:

Nu exista sa nu depaseasca 5 mil, iti recomand un Samsung corby sau un Nokia 5800. sunt cele mai ieftine telefoane cu touch screen.winking