| oana_3582 a întrebat:

Sall, cine imi da si mie un link de unde pot dowlanda bluetooth pentru PC. am un telefon nokia 2630 si o zis ca nu suporta cablu de date si ca pot scoate pozele de pe el cu bluetooth. cine imi da un site cu chestia asta (si care intr-adevar va merge) ii dau fundita kiss. mersi :*

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Pai unu la mana nu ai cum sa downloadezi gratis, daca vrei sa iti mearga ca lumea il cumperi.Insa iti recomand un adaptor Bluethoot pentru ca este mai eficient, il poti lua cu tine, si nu este deloc scump.In jur de 10-15 lei.
O zi buna.

2 răspunsuri:
| Ad3 a răspuns:

Add user_vs13 si te rezolv

| thyrtionsean_1375 a răspuns:

Nu e decat daca il cumperi