| Brumilicious a întrebat:

Sall every1,
Deci sunt noua pe aici, si as vrea si eu sa stiu, cum dau fundita?
Daca imi puteti explica asa incat sa inteleg, cel mai bun raspuns o sa primeasca una happy
Multumesc, astept raspunsul SI SA DAU FUNDITA! XD
XoXo

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Este foarte simplu. Apesi pe fundita (medalie gri, care se transforma in una oranj) din dreapta raspunsului preferat, iar apoi tot ce va trebui sa faci, e sa dai clic pe "OK". Este un fel de "Multumesc" pentru cel, care te-a ajutat cel mai mult.

P. S. Bine ai venit printre noi!winking

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@ScEneD0LL, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| Artemisia a răspuns:

Pai te uiti in josul raspunsului si vezi o fundita portocalie si cand pui mouseul pe ea scrie alege raspunsul castigator. tu dai click pe ea si apoi dai OK si e gata treaba! voilla! bafta!

| Xonia a răspuns:

Uite in dreapta raspunsului meu e o fundita gri, un fel de medalie
Daca apesi pe ea se face portocalie, asa imi dai mie o fundita
Fundita e rasplata daca raspunsul ti-a fost de folos
Pa-pa:*

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Deci in dreapta ficarui concurent este desenata o fundita nu?
Pai Sub acea funda scris Acorda fundita
Dai clik pe ea si gata Sa te uitit bine :d

| Slavian a răspuns:

Iti apare in dreapta la raspunsul meu o fundita, si apesi pe ea. E simplu.
Incearca la mine laughing

| Alex0194 a răspuns:

In dreapta raspunsului respectivului/ respectivei apare o funda dai click pe ea si ai dat fundita... pentru alte nelamuriri poti citi aici
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| tudorr a răspuns:

Pai de e in dreapta raspunsului meu este o fundita rosie pe care scrie DECLAR RASPUNS CASTIGATOR. Apasa si da ok.

| andre2726 a răspuns:

Bine ai venit poti da o fundita in momentul in care ai mai multe rasp si alegi unul dintre ele ca raspuns castigator succces la dat fundite big grin

| bibi1202 a răspuns:

Cand primesti raspunsuri, cum ar fi al meu, spre exemplu, in partea dreapta e o funda, care seamana cu o medalie si scrie 1 pe ea. dai acolo si parca te intreaba: Vrei sa ii oferi acestui utilizator o fundita? - si acolo dai da sau nu. Sper ca am ajutat. xoxo.

| ºPishcotº a răspuns:

Deci bun venithappy Si eu sunt noua.si la prima intrebare am dat o fundita si nu a fost deloc greuhappy! Deci... tu pui intrebarea.astepti raspunsurile.si dupa vreo zi, doua iti apare in dreptul fiecarui raspuns cate o fundita...si tu trebuie sa apesi pe fundita din dreptul raspunsului care ti-a placut sau ti-a fost de mai mare ajutor! Sper ca ai inteles cum se face! Te puphappy

Răspuns utilizator avertizat