| JustLOvex a întrebat:

Buna!

Cine imi poate explica si mie mai bine ce e cu chestia aia A. C. T. A ca nu inteleg nimic.

Fundita!:*

Xoxo, JustLOvex!

Răspuns Câştigător
| SweetySweet a răspuns:

Hey. Uite aici :
http://www.youtube.com/watch?v=ml0t5EOAEmY
Ai sa intelegi tot, si eu de aici m-am documentat!
Bafta.

4 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Poi in acel clip spune ca daca se va semna o petitie, facebook`ul tw. youtube ...si toate retelele de genul asta vor fi interzise, si de exemplu, cum spune si in clip, daca ai un mp3 la tine si te prinde politia poti face inchisoare, iti dai seama ce ridicol? inchisoare pentru un mp3, asa politisti au voie sa caute in laptop`ul tau daca ai (cand vrei sa iesi afara din tara) si daca ei gasesc vreo retea de genul, facebook, iti taie accesul la internet...sau tot pe acolo
eu una nu prea cred, dar se spune ca in mai multe tari a fost semnata aceasta petitie, succes si sper ca te-am ajutat cu cevalove struck

| Abadonna a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......aspunsuri/

Arunca un ochi aici pe raspunsul meu, ofera cateva informatii ( ce e drept prezentate intr-un mod cam rudimentar ).

Si aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Acordul_comercial_%C3%AEmpotriva_contrafacerii gasesti informatii mai oficiale.