| adutzwtaw98 a întrebat:

Sall! la ce stranduri va duceti voi vara asta? si care sunt deschise in Bucuresti? si cat mai este intrarea? big grin

Răspuns Câştigător
| anutza08 a răspuns:

Crangasi la Ciurel 25 lei sambata si duminica si in tipmtul saptamanii 20.

3 răspunsuri:
| adutzwtaw98 explică:

Anutza08: ai fost acolo? atata este biletul? parca era 10 lei in cursul saptamanii si 15 lei in weekend straight face mai bine ma duc in moghioros k e acelasi pret dar e mai frumos

| Xployd a răspuns:

Sall,pe vacaresti este deschishappy e 20 lei intrareahappy

| Alecs9816 a răspuns:

Moghioros frate e cel mai tare...big grin Si Ciurelll>big grin

Întrebări recente