| BOOBZen a întrebat:

Sall, pe Orange PrePay, cum poti sa activezi accesul Wap? Unde poti vedea horoscop, meteo etc. la OrangeInfo. Mi-am pierdut manualul de instructiuni si nu-mi mai amintesc, imi amintesc ca trebuia sa sun la *100#, asa se proceda? Am sunat, am dat optiunea Servicii si PUK(parca asa scria in manual)dupa aceea la Info portabilitate, m-a pus sa scriu nr meu de telefon, dar tot nu am reusit sa activez. Ce ar trebui sa fac ca sa activez Accesul Wap, si da am un telefon compatabil pentru asta

1 răspuns:
| PieceSign94 a răspuns:

Eu am sunat la un partener orange...si in cateva secunde am avut accesul la Orange wap pe telefon. Serv.Clienti 444