| ♫♥laurik♥♫ a întrebat:

Sall! pe unde mergeti in vacanta de vara? happy

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

Nu stiu sigur dar s-ar putea sa merg cu masina pana in Franta, sa stau cam 1 saptamana si ceva pe Coasta de Azur si apoi la Paris vreo 4 zile ma rog cu totul cam 3 saptamani, adica mai stau si prin Austria la Viena si Salzburg poate si prin Italia.asa am facut acum un an dar nu am ajuns la Paris ci pana in Spania la Benidorm si pe Coasta de Azur la Cannes, Nissa si Saint Tropez.sau poate o sa merg in Maroc, Egipt sau poate cine stie chiar in India sau China...acum trebuie sa vad unde vor si parinti sa mearga.

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! ma duc la mare si pe la bunca din cate stiu.

| marsy a răspuns:

Merg in Italya

| poesia a răspuns:

Vara trecuta am fost la mare si probabil anul asta merg in Italia si la munte cateva zile.

| Octavutzu a răspuns:

Eu ma intorc din vacanta. Plec iarna cand este frig si fin acasa cand este cald. Dar cred ca vara asta o sa ma duc la mare in vacanta, nu de alta dar nu o sa imi ia mult sa ies din casa si sa ma duc pe plaje :X