| DarkShina5566 a întrebat:

Unde visati sa mergeti in vacanta vara aceasta?

Răspuns Câştigător
| evelinadiana a răspuns:

Visez sa merg undeva intr-o tara straina cum ar fi Franta, sa vad,, Orasul Luminilor,, din pacate am o situatie familiara mai complicata... sad dar din fericire voi merge la mare o luna happy!

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

In Istanbul

E la o aruncatura de bat distanta si niciodata nu am fost...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La mare cu prima masina din viata mea, daca reusesc s-o reconditionez in timp util big grin In rest, excursii prin zona, in munti.

| kar1GaNNN a răspuns:

In Tenerifeeee!

| Seepty a răspuns:

As vrea sa merg la mare, sau bunici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdată niciunde, aştept o vizită. big grin

| ClauditaSmile a răspuns:

U.S.A.

| Marily1997 a răspuns:

Mai inainte am vrut in Los Angeles, dar acum locuiesc acolo si mi sa indeplinit visul.

| BellaCullen14 a răspuns:

La Paris, dar din pacate e cam irealizabil. sad

| Rosé2402 a răspuns:

Aş vrea să văd întreaga Japonie! Dar. Mda. Doar vise. laughing

| sheamussheamus a răspuns:

In Corfu big grin!

| Pasaris437 a răspuns:

Irlanda,Scotia,Finlanda sau Islanda.

| IHateEverything a răspuns:

Mi-as dori mult sa merg in strainatate, in Anglia spre exemplu dar stiu ca n-o sa se intample asa ca ma multumesc si cu posibilitatea de a merge la cluj la electric castle in iunie si in rest...pe la Bucuresti de cateva ori

| ancaancutza14 a răspuns:

In Germania la matusa mea.