| Phineas a întrebat:

Sall! Produsele de pe eBay sunt noi? Si site-ul e sigur? adica iti primesti comanda sau iti ia banii degeaba?

Răspuns Câştigător
| v_6457 a răspuns:

Draga Marius,EBay este o piata de desfacere unde oameni ca tine si ca mine isi pun produsele la vanzare, depinde EBay nu este responsabil daca tu nu primesti produsul, pentru a te proteja EBay are garantia "Escrow" cand primesti produsul confirmi si gata (doar paypal din cate stiu).

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu.ebay este un site de licitatii international!
...produsele pot sa fie vechi,sau pot sa fie si noi!
depinde de vanzator!
siteul este sigur...dar depinde de la vanzator, la vanzator!
un site de gen ebay, romanesc si sigur. este okazii.ro!
*care sincer ti-l recomand *