| madalinaeueu a întrebat:

Cat de sigur este ebay? ati comandat de pe acest site? vreau sa fac o comanda dar doar pentru un produs momentan sa vad daca este bun si sa nu patesc ceva cu banii de pe card. vreau pareri.dau funda celui mai convingator si dati-mi exemple.mersi

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

In caz de falsuri/descrieri mincinoase poti sa il tirmiti inapoi si sa iei banii, mai putin cei de transport, asa ca mare atentie la produse aparent ieftine dar cu transportul foarte scump.

3 răspunsuri:
| niculita4tpu a răspuns:

Ce vrei sa cumperi? Este sigur ca tranzactie, el e responsabil doar de asta, nu de calitatea produselor.

| madalinaeueu explică (pentru niculita4tpu):

Haine si incaltaminte in general.tu ai cumparat de pe ebay?

| KodrutZ a răspuns (pentru niculita4tpu):

In caz de falsuri/descrieri mincinoase poti sa il tirmiti inapoi si sa iei banii, mai putin cei de transport, asa ca mare atentie la produse aparent ieftine dar cu transportul foarte scump.

| Johnd94 a răspuns:

Ebay este unul dintre cele mai mari site-uri cu produse online. Cu banii de pe card nu ai ce sa patesti deoarece plata se face prin serviciul paypal.
Produsele sunt foarte ok. Am pe cineva care si-a cumparat Iphone de pe ebay si este foarte multumit. Telefonul a fost nou, a ajuns impecabil in Romania.