| Icyyy a întrebat:

Buna! Curând am achiziționat produse de pe site-ul Bella Trends, un site worldwide, care mi-a apărut ca și reclama pe Facebook, cum că toate produsele sunt gratuite si plătești doar transportul. Mi-a luat instant banii din cont, dar sunt curioasa dacă site-ul este sigur si nu este un scam sau fake doar ca să-ți ia banii si nu mai primești nicio comandă. Stie cineva de el, ați auzit ceva, aveți vreo recenzie? Păreri?

1 răspuns:
| miaumiau8888 a răspuns:

S-ar putea să fie scam, exact asta am pățit cu ceva cameră instax și am plătit transportul. După o săptămână mi-a blocat cardul. Nu cumpăra produse gratuite, să zicem că wish, aliexpress etc. sunt o excepție, dar și alea îți pot da țeapă uneori.