| YQANA a întrebat:

Heii cum vi se pare site-ul ebay? Este serios? I-a mai multi bani de pe card decat trebuie. imi este cam frica sa dau comanda. Produsele cum sunt?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ebay in sine e de incredere, important e cum sunt vanzatorii de la care cumperi

| Sn4k3 a răspuns:

Mie mi se pare un site foarte bun. Acolo totul este mai ieftin, dar trebuie sa ai grija cand cumperi ceva sa te uiti si la voturi. Bafta!

| questsoul a răspuns:

Ebay este gen okazii, nu sunt produsele lor, trebuie sa acorzi atentie voturilor si comentariilor vanzatorilor. Nu, nu iti ia mai multi bani de pe card.

| AlexDumitru24 a răspuns:

Este foarte bun. Preturile sunt foarte okey si accesibile pentru toti. Prosdusele sunt de foarte buna calitate. Poti sa fii sigura ca gasesti aici ce ai nevoie si ca nu vei fi dezamagita. Sper ca raspunsul mesu sa-ti fii fost de ajutor! :*