| jhoon98 a întrebat:

Sall! Puteti sa imi spuneti si mie cum ridic roata spate la bicicleta pentru a face bunny hop dar vreau sa fiti expliciti! Tin sa mentionez ca eu am un bmx si as vrea sa invat sa fac scheme si nu stiu sa ridic roata spate. Va rog sa ma ajutati!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| DanBMX a răspuns:

Trebuie sa ti picioarele de pe pedale cu farful indreptat in jos, iar dupa aceia incerci sa tragi tare de spate, dupa ce ai reusit sa ridici si roata de pe spate combini ambele miscari, si gata. Sper ca a fost de folos.