| juleees a întrebat:

Hm.thinking am o intrebare in legatura cu bicicleta mea cum pot sa invat sa ma ridic pe o roata de pe fata?(chiar daca sunt fata stiu deja bunny hop, saritul de pe bordura cu 2 roti, drift broscuta si sa ma ridic cu roata de pe spate si cu frana si fara)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei sa te ridici pe roata din fata trebuie sa ai viteza si franezi cu frana de fata tare numai ca sunt sanse sa cazi in cap (posibile fracturi de membre si moartea in caz ca nu folosesti casca).

| robby212 a răspuns:

E greu, incearca prima data cu o casca, si pe o bicicleta de sporturi extreme (gen.bmx,mtb etc)! Funda?

| juleees explică:

Ma refer sa ma ridic pe roata nu cu frane adica nu stiu cum sa expl.adica sa ridic roata nu sa ma ridic pe ea

| mary2u1 a răspuns:

Te ti bine de coarne si bagi calcaiul sub pedala din mers si incerci sa ridici partea din spate a bicicletei