| Pisii2010 a întrebat:

Buna sunt noua pe TPU big grin si vreau sa va intreb ceva I don't want to see
cum se mozoleste cum sa invat ca nu stiu [da nu ca sa ma invete baiatul]
laughing da mnoh fiti cat mai expliciti funda si voturi >big grin

Răspuns Câştigător
| Reallynotme a răspuns:

Hey! te inteleg,cu totii am fost noi pe TPU si eu chiar daca nu sunt noua nu am o activitate prea complexa:D in legatura cu "mozolitul"asa ceva nu se invata,decat prin experienta,adica sa incerci u cu un baiat,apoi cu altul si tot asa vei sti dupa aceea, asta vine de la sine, si ai sa vezi cand vei incerca!:):*http://funlink.nisi.ro/articol.php?articol_id=11

2 răspunsuri:
| Laura1102 a răspuns:

laughing) scuze ca rad dar "a mozoli " suna foarte urat:pe
Ca sa inveti trebuie sa te lasi purtata de val, sa simti sarutul
cu un mic pupic pe buze dupa buze in buze "ati gaba el limba in gura:pe " si pe urma faci si tu la fel o scoti si iar el ati baga limbutza in gura si tot asa:pe

| faaalyoana a răspuns:

Daca tot esti curioasa de ce nu pui in practica mozolitu asta
sigur vei gasi imediat un baiat