| TraficDeViSe a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Un baiat a aflat ca am sarutat pe altcineva si inainte de a se intampla asta l-am intrebat daca se supara daca il sarut, si nu l-am sarutat,, si cand a aflat a spus ca s-a suparat putin? Ma place sau e gelos?

Răspuns Câştigător
| Louuder98 a răspuns:

Nu poate fi gelos decat daca te place, si eu cred ca te place din moment ce s-a enervat ca ai sarutat alt baiatwinking

1 răspuns:
| SverinMihaela2012 a răspuns:

Daca e gelos clar ca te place sau i-ai calcat pe orgoliu si e suparat

Întrebări recente