| innocentgirl a întrebat:

Hi! Mă numesc Elly si am 14 ani. Eu cunosc un băiat de 7-8 ani si îmi place de el de mult, dar nu am avut curaj sa ii spun. Eu eram cu un băiat de care m-am despărțit acum 1 luna. Si el părea foarte gelos. De curând am fost la o prietena acasă si era si el acolo(el fiind cel mai bun prieten al fetei). Am stat si am vorbit mai multe pana când un alt băiat, prieten cu el, a pus pariu cu prietena mea ca eu nu o sa plec acasă la mine fara sa mă sărut cu băiatul de care îmi place. A castigat baiatul pentru ca, Cristi, baiatul de care imi place m-a tras de mana si am cazut la el in brate si m-a sarutat. Dupa o saptamana s-a intamplat acelasi lucru. Acum 2 zile am aflat de la acel baiat care a pus pariu cu prietena mea, ca Cristi doar s-a jucat cu mine, ca nu tine la mine de loc si ca doar se foloseste de mine.Ieri am vorbit cu Cristi si l-am intrebat daca este adevarat.Prima oara a spus ca nu, dar pe urma am reusit "sa-l trag de limba" si a spus ca da, ca s-a folosit de mine pentru ca el a crezut ca eu nu il plac. A fost doar o joaca, dar pe mine m-a ranit. I-am spus asta si i-am spus ca tin la el. El a spus ca nu stia si ca ii pare rau ca a inteles gresit. Dar totusi el tine la mine ca la o prietena. As vrea sa nu mai fie asa. El este singur, nu are pe nimeni "in vizor", ca sa spun asa. Si as vrea sa il cuceresc, dar nu stiu cum. Mi-e frica...ca ma v-a respinge acum ca stie ca tin la el. Va rog, ajutati-ma! Am nevoie neaparat de raspuns.Va rog sa nu va bateti joc!

2 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu am dc sa-mi bat joc, doar ca vad ca te cam grabesti! c poti face cu cu copilashul ala? mai nimic! parerea mea este ca ar trebui sa cautzi altceva, altceva care sa-ti umple golul din sufletul tau!big grin

| innocentgirl explică:

Am gresit eu in exprimare.Scuze.blushing el are 14 ani. Noi ne cunoastem de 7-8 ani.