| deea_4838 a întrebat:

:maine tr sa sarut un baiat dar eu nu am mai sarutat niciodata un baiat(eu il plac pe acel baiat si vreau sa satau cu el si prietenul lui cel mai bun mai zis sa ma duc al el si sal sarut ca si el ma place ca l-a intrebat el si imi da tot felul de semne ca ma place dar nu vreau sa il sarut eu cum fac sa ma sarute el )ajutor urgent
... funda.

7 răspunsuri:
| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Pai,nu poti sa ai incredere in el,fa in asa fel incat sa ramaneti singuri si afla daca te place, cand o sa auzi ca si el te place, fa-i o surpriza.Saruta-l.Mult succes

| marinjmen a răspuns:

Ff simplu deea nu trebuie sal saruti tu prima,cel putin ni direct
cind te afli in fata lui afiseaza o pozitie mai lasciva, incearca sa ti pui farmecul in valoare, adinceste decolteu mai adinc daca nu esti in pantalon cauta o pozitie in fata lui mai relaxanta sa se vada chilotul si atunci el va rosi si va reactiona dc nici as nu simte nevoia sa te sarute, atunci se va naste nevoia sa te atinga s te mingie su sa te imbratiseze si il poti saruta, sau incearca un joc pune-l sa ti trosneasca oasele sa te ia in brate vei simti ca ceva te inteapa nivelu o sai se ridice nu e rau sal freci chiar sa se iuntarasca si mai mult bafta

| ederaionela a răspuns:

Uite ar trebui sal prinzi intr-o capcana la ce ma refer? uite odata eu placeam pe un baiat baiatul mi-a luat o bratara si eu ii tot ziceam samio dea ii ziceam damio iar el s-a lasat s-a uitat in ochii mei si mi-a spus ce sa-i dau la schimb si i-am spus ce vrea si atunci l-am luat de gat si m-am uitat in ochii lui iar pe urma m-a sarutat el deci prindel intr-o capcana de exemplu sai iei ceva si sa-i zici da-mi ceva in schimb si prindel de gat apropiete de el f aproape si el daca te place poate te saruta mult succes plizz da-mi fundita

| kagom3 a răspuns:

Pai te uiti fix in ochii lui.si de asemenea te mai uiti si la buzle lui ca sa se intelega ca vrei sal saruti.incearca
funda? big grin
happy

| diaηα a răspuns:

De ce tr sa-l saruti TU? asta m-a derutat!
esti obligata sau ceva in gen? straight face
. baietii d azi se cred "macho" daca mere fata la ei si-i saruta. raised eyebrows WTF?
Daca vrei sa te sarute pune` pe cineva sa-i zica sa faca el primul pas. [daca esti mai rusinoasa] happy

| LoveAgain a răspuns:

Deci mereu baiatul trebuie sa faca actiunea d' aia e baiat tongue daca te place intr-adevar o sa te sarute el stai calma nu trebuie sa te ambalezi asa! bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu ar trebui sa faci asa...Nu ar fi mai bine sa-l saruti atunci cand simti cu adevarat, esti pregatita si stai cu el? Si daca tot spui ca te place si ca vrea cu tine, pentru ce sa te duci tu sa il saruti? Sa vina, sa te intrebe daca vrei cu el si apoi sa urmeze acel sarut. E ca si cum ti-ar zice "daca ma saruti stau cu tine, daca nu nu" Tie iti convine asa?