| torres555 a întrebat:

am o intrebare legata de acvaristica (referitoare la pestii betta).

Daca as pune 3 femele si 1 mascul in acelasi acvariu ar mai putea fi prezenta reproducerea?(eu consider ca e aproape imposibil dar va adresez voua aceasta intrebare ca si cunoscatori sau detinatori de pesti betta).Va rog cat mai multe raspunsuri.
OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| deewskk a răspuns:

Cred ca e posibil sa se reproduca, dar sunt foaaaaarte lenesi, s-ar putea sa dureze

| torres555 explică (pentru deewskk):

Ai incercat pe proprie piele? si daca da ce pesti ciudati (mie mi se pare anormal dar...)

| deewskk a răspuns (pentru torres555):

Am avut pesti betta crede-ma, am 2 acvarii acasa