| MirciucuRonaldo a întrebat:

Am o placa video Ati Radeon 9550 126 MB PIXEL SHADER 2 si nu imi merg urmatoarele jocuri Return To Caster Wolfenstein, Driv3r, CS 1.6 laughing, Medal of honor allied assault. Mentionez ca inainte sa imi fac un windows nou mergeau perfect si ca prost ce sunt am uitat driverul in C: si am formatat si acum am luat un driver de pe net cica pentru el dar imi arata in display proprieties cum trebuie sa imi arate la ATI cu foarte multe modele de rezolutii si atunci cand intru in unul din jocuri. Va Rog daca ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| Evil1nside a răspuns:

Lasa-mi un id de mess..sa iti dau un program care iti rezolva problema!winking

| MirciucuRonaldo explică (pentru Evil1nside):

Mirciucu_nike_97

| MirciucuRonaldo explică (pentru MirciucuRonaldo):

Mirciucu_nike_97
mirciucu_nike_97

| MirciucuRonaldo explică (pentru Evil1nside):

Sa imi dai un buzz sa imi zici cine esti