| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, in legatura cu facebook. Am trei fotografii adaugate intr-un album, si nu imi mai arata adauga fotografii, ci creaza album. Oare de ce?
Cine stie?
Dau fundalaughing)!

3 răspunsuri:
| RitaDeluxxxe a răspuns:

Pai da-i pe albumul pe care l-ai creat deja si adauga acolo fotografii, nu adauga fotografii direct deoarece ti se creeaza album nou.

| Toxic0 a răspuns (pentru RitaDeluxxxe):

Pai in acel album existent, nu imi apare comanda de a adauga fotografii.
Nuj de ce.
Am 4 poze puse, si imi apare creeare album, nu adauga fotografi.
Stii cumva de ce?

| Toxic0 a răspuns:

Asta stiam, ca daca adaug fotografii, nefiind in album, se creeaza un alt album.

Întrebări recente