| GoGo23g a întrebat:

Am o tableta Allviev speed city si am instalat messenger de pe google play ala si cand scriu ceva pe messenger se trimite greu scrisu Si cu camera nu merge se trimite fff greu aia de acceptare si mie mi se inchide deoarece nu a raspuns nimeni! Ce pot face mersi

1 răspuns:
| Chrisz a răspuns:

La fel pateam si eu.In legatura cu scrisul, e posibil sa fie de la internet, sa mearga internetul foarte greu, semnalul slab.In schimb, la chestia cu camera nu i-am dat nici eu de cap, se pare ca merge sa te vezi doar de pe tableta pe tableta (asta iti zic sigur), dar de pe tableta pe pc nu merge. Eventual du'te la un service de reparatii calculatoare si explica'le problema, poate te ajuta ei cu ceva.

Întrebări recente