| oananecula a întrebat:

Salut, am o intrebare, e am luat o tableta Allview speed city si nu mergea play store, dar l-am sters deoarece credeam ca merge market simplu, si acu va rog ajutati-ma deoarece nu gasesc niciun play store si orice as face nu merge funda pentru cel care ma ajuta pls

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Play store fusese sistat de Google zilele trecute si o sa-i redea functionalitatea mai tarziu. Acuma sper ca cineva sa poata sa te ajute cu o alta aplicatie,