| KingofWaR1 a întrebat:

Sall Tpu.Am un PS2 mai marisor.Cand intru in el imi apare:
Browser
System Configuration
Daca dau Browser zice ca nu e recunoscut CD-ul(WZC Rally Evolved) iar la System Configuration sunt configuratii(Limba etc.)Ce pot face sa rulez jocuri pe el fara sa mai apara meniul? Dau funda!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Setezi o limba cea care ti se da bine, engleza apoi cand se termina configurarea poti juca. Sau apasa butonul cu desenul cercului si se intoarce la meniul original daca nu merge prima varianta.

| KingofWaR1 explică:

Am aflat.Cd-urile nu aveau nici un joc pe ele(No Data). Oricum erau luate la 2 lei...Ce naiba..Lasa ca imi cumpar din ALTEX. Oricum mersi pentru. raspuns.

| KingofWaR1 explică (pentru KingofWaR1):

Inca un raspuns gresit...Nu era bagat cititorul de Cd-uri. Oricum Ms!