| UnuCuSapca a întrebat:

Sall TPU, am un spinner ieftin si mi-a ruginit rapid._.. Cun pot sa scot rugina din el?

3 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Nu are rost sa te complici, cumpara o doza de cola si lasa-l acolo cateva ore.

| Baszoo a răspuns:

Sall, te duci la un magazin de piese auto si cumperi un spray degripant WD-40 e cel mai bun anti rugina.

| CuriousStuff a răspuns (pentru Baszoo):

De banii aia isi ia inca 10 spinnere "ieftine". Ideea e buna, oricum, dar nu e ieftin, eu am dat pe unul mic vreo 20 de lei daca imi amintesc bine.

Întrebări recente