| AnOnImUl321123 a întrebat:

SALL
Am un lentisor care a ruginit putin iar aseara l-am pus inr-un pahar iar peste am turna t otet cat sa acopere laantul. Azi cand am venit de la scoala la 2 l-am scos din pahar si l-am curatat cu o carpa putin uscata iar acum are in diferite parti putina rugina. Ce ar trebui sa fac ca sa nu mai fie ruginit? crying
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dollgirl a răspuns:

Toarnă zeamă de lămâie într-un pahar, dar nu o dilua şi pune lanţul acolo şi lasă-l timp de o zi.

1 răspuns:
| Maxim_Marian_1997 a răspuns:

Dal cu vopsea