| mrcs a întrebat:

Am vazut pe net ca se cam bat astia pe un PSP Go! Credeti ca se merita banii pe aceasta consola? Funda big grin big grin

Răspuns Câştigător
| Radicalistul a răspuns:

Pai,la cum arata si cat de interesant e, da. daca nu te intereseaza prea tare alte extra optiuni

6 răspunsuri:
| mrcs explică:

De ce?
Spune-mi sa vedem...

| mrcs explică:

Eu ma uit in continuu la Psp Go! laughing da... mai astept raspunsuri si vad pe cine aleg big grin

| mrcs explică:

Eu pot lua oricand din Anglia, a spus ca ii pot cere orice...Mie imi place.

| Klaypex a răspuns:

Parearea mea e ...decat sa dau banii pe un PSP Go.mai bine dau banii aia pe un xbox 360+ mai pun ceva de la mine sa-l decodez si ma distrez mai mult cu xboxu` decat cu PSP-ul. Dupa cum am spus...asta e doar parerea mea.

| KisuNatyDary a răspuns:

Nu se merita si in plus nu cred ca mai aapuci sa iei unul cu toata nebunia asta (nu ca nu ai putea lua dar...)

| AlaMicSiNegru a răspuns:

Nu!