| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de Far Cry 3? Merita banii pe consola?

Răspuns Câştigător
| Twatwaffle a răspuns:

De ce nu? E un joc grozav. Consola e solutia daca nu ai bani de un PC care sa-l ruleze OK.

| XatomisX a răspuns (pentru Twatwaffle):

Nu e vorba de bani e mult mai misto o consola decat un pcwinking se misca cu 60 de fps-uri consola happy

| MarcŞiAtât a răspuns (pentru XatomisX):

Sincer..regret ca am dat deja fundita.

| XatomisX a răspuns (pentru MarcŞiAtât):

Pai da trebuia sa ii dai funda lui Kurt laughing

| MarcŞiAtât a răspuns (pentru XatomisX):

My Lord! My Demigod! My GOD, bless me!

| Twatwaffle a răspuns (pentru XatomisX):

Grafica de pe consola e mai slaba.Cauta un grafic cu performanta pc versus consola si ai sa te lamuresti. Avantajul consolei e ca jocurile sunt facute direct pentru spec-urile lor.

| MarcŞiAtât a răspuns (pentru Twatwaffle):

Ar merge un Alienware, nu? E adevarat..grafica de pe consola nu se poate compara cu un pc de 30 40 50 60 etc. milioane. Dar totusi... e KURT COBAIN!