| MrCoasAlex a întrebat:

Sall TPU
Aseara am visat ca faceam baie, am visat ca faceam un dus, m-am clatit la cap si cand am intors capul a aparut un copil 7-8 anii care era vanat la fata si vrea sa vine in spre-mine dar m-am trezit. ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| TheLastDancer15 a răspuns:

Pai. teoretic, nu ne poti intreba pe noi ce inseamna. Clar nu este ceva de bine, dar este ceva legat de un copil. Doar subconstientul tau stie raspunsul. Pentru ca visele deseori sunt despre ceva din viata care a fost vazut sau care se va intampla si doar subconstientul tau inregistreaza informatia. Deci, scuze, asta e adevarul: nimeni nu te poate ajuta! Doar tu stii raspunsul. funda? pa! :*

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Ca ai avut un cosmar...doamne.ce poate insemna?

| Misulik a răspuns:

Inseamna ca te masturbezi prea mult.