| 10msn a întrebat:

Aseara am visat ca ma jucam fotbal si eu m.am dus dupa minge si cand m.am intors am vazut un om in sicriu si nu am bagat de seama si am continuat sa ma joc fotbal si am dat cu mingea in sicriu si l.am rasturnat si eu m-am indepartat si acel om s-a trezit si a zis ca de ce fug de el ca nu tin la el sau ceva de genul.As vrea sa stiu ce inseamna. FUNDA

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

S-ar putea sa fie niste resentimente fata de cineva care nu prea te-a avut la suflet.

Incearca sa cauti explicatii in temerile tale.

| antonio30 a răspuns:

Visele sunt create de mintea ta doar tu știi ce însemna...

| Urssuletz a răspuns:

Visurile sunt inchipuiri ale subconstientului si ceea ce zice andreeaa esti din batrani...

| AndreeaFlt a răspuns:

FOTBAL: element de context ce vizeaza modalitatile de a ajunge la niste rezultate concrete prin munca în echipa, dar tinând cont de telurile personale; (meci) confruntare, competitie, ambitie pentru atingerea unui scop.
MORT: amintiri ale trecutului, aspecte demult incheiate, situatii terminate; (inviat) efecte ale trecutului care inca te afecteaza sau care pot reveni in actualitate.